Elite Fighters – PPV i karta walk. Gdzie oglądać galę?

Elite Fighters PPV
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Już dziś, 31 lipca, w Rzeszowie (Hala G2A Arena Rzeszów) odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie. Staniemy się świadkami wyjątkowych pojedynków znanych postaci ze świata TV i Internetu.

Organizatorem wydarzenia jest federacja Elite Fighters, która powstała 20 stycznia 2021 właśnie w Rzeszowie. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższej jakości nieprzewidywalną rozrywkę widzom nie tylko z Polski, ale przede wszystkim ze świata. Pozwoli na to rozwiązanie Pay Per View (PPV), aby po dokonaniu niewielkiej opłaty (ceny od 24.99 pln) móc emocjonować się przygotowanymi na ten wieczór pojedynkami.

Niniejsze wydarzenie przyciąga wielu celebrytów znanych z pierwszych stron gazet, ekranu TV oraz najpoczytniejszych portali plotkarskich. Całość poprowadzą Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Milowicz. I gala Elite Fighters to przede wszystkim aż dwie walki o pas federacji. W walce wieczoru pojawią się wysoce kontrowersyjni – Mateusz Muran Murański kontra Warszawski Dresik.

Podczas pierwszej gali w historii Elite Fighters zobaczymy starcia Evy (Ewa Piekut), Robaliniego (Patryk Śliwa), Queen of the Black (Julia Pelc), Mielonidasa (Marcin Makowski), Tarzana (Mateusz Leśniak), Julity (Julita Juchnowicz), Mundka (Michał Dryja), Filipa (Filip Ćwiek), IamWero (Weronika Piątek), Baobaba (Sebastian Szymański), Fit.pl (Bartek Kubiak), Marcintusa (Marcin Dąbrowski), Bodychrista (Krzysztof Ciesielski), Izet (Igor Zając), Jakuba Lasika i Pawła Szulca.

Elite Fighters – PPV. Transmisja online

Zaskoczeniem w skali światowej będzie przebieg walki 3 na 1. Super Fight: 3 na 1 Kung Fu Panda kontra Miłosz Włodkowski (Modlicha), Maciej Szwech (Szwechu) oraz Norbert Grązka (Neted). Kolejna ciekawostka związana z galą to walka Jakuba Lasika i Pawła Szulca (wyłonieni z Internetu, walka dostępna w paśmie bezpłatnym). Zwycięzca tej walki zawalczy raz jeszcze podczas tej samej gali z przeciwnikiem, który zostanie odkryty w najbliższych dniach.

ZOBACZ:  Copa America 2021. Argentyna pokonała Brazylię w finale!

Bilety stacjonarne dostępne pod adresem: bilety.elitefighters.tv. Zakup PPV możliwy z każdego miejsca na Ziemi: ppv.elitefighters.tv.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ELO
ELO
1 miesiąc temu

KUPILEM PPV I MAM CIAGLE CZARNY EKRAN POMOCY

elo elo
elo elo
1 miesiąc temu
Odpowiedz  ELO

znaczy że dałeś się wyhujać xD

2
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x