EFM Show. Zobacz zdjęcia z gali!

EFM Show zdjęcia
Fot. Jordan Krzemiński/AKPA

Cztery żywioły: ogień, woda, ziemia i powietrze, trzynaście starć i walka o wysoką stawkę, a to wszystko w ramach Gali EFM Show, która odbyła się 9 kwietnia. EFM Show to nowa formuła MMA, która zastąpiła EFM.

EFM Show – zdjęcia. Elementem show jest rywalizacja w wyzwaniach czterech zespołów złożonych z trzech zawodników MMA. Drużyny, na których czele stanęli kapitanowie: Robert Pasut, Alan Andersz, Jongmen i Mała Ania konkurowały ze sobą przez cztery odcinki. Za każdą wygraną otrzymywały punkty, przybliżające ich do zwycięstwa w końcowej klasyfikacji i tym samym zdobycia 100 tysięcy złotych.

Gala EFM Show to jednak przede wszystkim sportowe emocje. Tego wieczoru widzowie mogli z zapartym tchem śledzić aż trzynaście starć. Dziesięć w formule MMA, dwa w formule CAGE BOX i jedno zestawienie K1. Oleksii Polischuck wygrał z Islamem Mayrasultanovem, następnie Jose Torres z Giorgim Esiav. Kaylee Vos wygrała z Magdaleną Loską, a Tuomas Gronvall z Marcinem Maleszewskim. W pojedynkach w formule Cage Box, czyli najmniejszym ringu na świecie, Szymon Broncel pokonał Piotra Wołowika, a Michał Mazur Bartosza Szachtę.

instagram.com/efm_show

W kolejnych starciach w oktagonie Arkadiusz Kaszuba wygrał z Patrykiem Grzemskim, a Marek Samociuk z Tomaszem Janiszewskim. Igor Michaliszyn pokonał Georgija Valentinova. Zwycięstwo w formule K1 odniósł Daniel Iliev, który tryumfował nad Damianem Ostępem. Wisienką na torcie były trzy ostatnie, najbardziej wyczekiwane pojedynki. W walce Co-main Event Daniel „Skiba” Skibiński pokonał Johna Michaela Sheila. W zestawieniu Super Fight Akop Szostak zdeklasował Radosława Słodkiewicza. Walka wieczoru należała do Macieja „Spartana” Różańskiego, który wygrał z Michałem „Wampirem” Pasternakiem. Kiedy kolejna gala? Oczywiście organizatorzy zapowiedzieli już, że gala EFM 2 odbędzie się 5 czerwca.

EFM Show – zdjęcia z gali:

ZOBACZ:  Ewa Piątkowska zawodniczką PunchDown!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx