EFM Show – kiedy gala? Oficjalna karta walk

EFM Show kiedy gala
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Już jutro, 9 kwietnia, odbędzie się Gala EFM Show. W oktagonie znajdą się zarówno znane postaci świata MMA i sztuk walki, jak i ci, którzy dopiero budują swoją markę.

EFM Show to MMA nowej generacji. Dlaczego? Ponieważ łączy ze sobą nie tylko najbardziej emocjonujące walki, ale również rozrywkę, której polska scena sztuk walki jeszcze dotąd nie widziała. Gala EFM Show odbędzie się 9 kwietnia. Poprzedzona jest YouTube’owym programem EFM Challenge Show, podczas którego wszyscy zainteresowani mogą poznać fighterów podczas ekstremalnych wyzwań. Zostali oni podzieleni na cztery drużyny, którym przewodniczą kapitanowie – Mała Ania, Alan Andersz, Robert Pasut oraz Jongmen. O co walczą? O dodatkowe 100 000 zł do podziału!

EFM Show Fight Card. Oficjalna karta walk

Ostatni challenge czeka na zawodników podczas gali 9 kwietnia. Znamy już pełny Fight Card zmagań. Main eventem gali będzie starcie Michał Pasternak kontra Maciej Różański, czyli walka, na którą zawodnicy czekali długo! Jedne z najbardziej emocjonujących starć w historii polskiego MMA poprzedzone zostanie między innymi Super Fightem dwóch znanych postaci świata sportu i walki, czyli Akopa Szostaka i Radosława Słodkiewicza.

Wiele emocji dostarczy również co-main event, czyli rywalizacja Daniela „Skiby” Skibińskiego z Johnem Michaelem Shielem. W najmniejszej klatce świata o zwycięstwo powalczą dwie pary – Piotr Wołowik i Szymon Broncel, a także Michał Mazur i Bartosz Szachta.

Cage MMA to aż siedem par. Rękawice skrzyżują między innymi Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Georgi Valentinov i Igor Michaliszyn, a także Tuomas Gronvall i Marcin Maleszewski. W CAGE K1 powalczą Daniel Iliev i Damian Ostęp.

Walka wieczoru EFM Show:
Michał Pasternak – Maciej Różański

Super Fight:
Akop Szostak – Radosław Słodkiewicz

Co-main event:
Daniel „Skiba” Skibiński – John Michael Shiel

ZOBACZ:  Legia Warszawa pomogła Akademii Marcina Mięciela

Cage box:
Piotr Wołowik – Szymon Broncel
Michał Mazur – Bartosz Szachta

Cage MMA:
Arkadiusz Kaszuba – Patryk Grzemski
Georgi Valentinov – Igor Michaliszyn
Tomasz Janiszewski – Marek Samociuk
Tuomas Gronvall – Marcin Maleszewski
Jose Torres – Giorgi Esiava
Magdalena Loska – Kaylee Vos
Oleksii Polischuck – Islam Mayrasultanov

Cage K1:
Daniel Iliev – Damian Ostęp

Galę EFM Show 9 kwietnia będzie można zobaczyć dzięki platformie streamingowej PPV. Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp. On gwarantuje możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona! Cena to 24,99 zł.

instagram.com/efm_show/ EFM Show kiedy gala. EFM Show karta walk
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x