EFM Show. Federacja MMA powraca w nowej formule!

EFM Show kiedy
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

EFM nie ma, czas na EFM Show, czyli MMA nowej generacji. Walka czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Wszystko to, co najbardziej cenicie sobie w widowisku sportowym, w jednym miejscu.

Najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce – to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów federacji.

Czym jest EFM Show?

EFM Show to gala sportowa MMA, która odbędzie się 9 kwietnia w systemie PPV. To wydarzenie, którego w świecie sportu jeszcze nie było. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu – Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej “surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego! Trzeba odwagi, żeby stanąć do takiego pojedynku. EFM Show zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Pasut, Jongmen, Andersz i Mała Ania, czyli MMA nowej generacji!

Takiego mixu na scenie federacji MMA na rynku jeszcze nie było! Połączenie prawdziwych fighterów z tymi, znanymi z mainstreamu daje mieszankę absolutnie wybuchową. Gala 9 kwietnia okraszona będzie show w oparciu o YouTubową rywalizację. To właśnie dzięki niej poznacie pozostałych uczestników walk EFM Show. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – lepszego zestawienia nie mogliście sobie wymyślić!

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

  • Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce jeszcze zanim to było modne. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!
  • Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!
  • Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Co z resztą aspektów wojownika? Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. Odnosimy więc wrażenie, że może być ono najważniejsze w każdej walce jego zespołu!
  • Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni nam wiele!
ZOBACZ:  Vasyl Kravets został zawodnikiem Lecha Poznań

Gala EFM Show 9 kwietnia tylko w PPV

To ich podopieczni-sportowcy wezmą udział w challengach, które pokażą ich umiejętności fanom MMA. Za każdą wygraną zdobywać będą punkty, które… przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych!

Walka opierać się będzie na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków współcześni wojownicy pod protekcją czterech kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do finalnej rywalizacji. Wyzwania sprawdzą, który z nich jest najlepszy. Będą musieli zmierzyć się z wodą, siłą tornada, ognistą pięścią i sprawić, że ziemia im lekką będzie. Ich radość, trudności i drogę do nabrania pewności siebie będziecie mogli śledzić na YouTube EFM Show pod nazwą “EFM Challenge Show”.

W każdym odcinku zwycięski team otrzyma punkty do ogólnej klasyfikacji. Dodatkowo, w social mediach prowadzone będzie oddzielne głosowanie publiczności. Dzięki niemu zwycięski team będzie mógł zdobyć dodatkowe punkty.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Innowacyjna formuła starcia sprawi, że o EFM Show mówić będą wszyscy! Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV.

Śledźcie zmagania fighterów i ich kapitanów na YouTube i już teraz przygotujcie się do największego wydarzenia w historii polskiego MMA. To wszystko już 9 kwietnia! Więcej na stronie efmshow.com.

instagram.com/efm_show
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x