Echo – Ogień. Premiera singla nowego na polskiej scenie muzycznej zespołu

Echo Ogień
Fot. kadr z teledysku Echo - Ogień

OBSERWUJ NAS:

Singiel “Ogień” zespołu Echo to emocjonalna opowieść o pożądaniu i zakazanej namiętności między dwojgiem ludzi. W warstwie muzycznej utwór jest połączeniem klasycznego rockowego brzmienia z mocnymi gitarami i elektronicznymi, współczesnymi akcentami. Premiera płyty zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Utwór “Ogień” prezentuje duży ładunek emocjonalny zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej. Piosenka ma nośną konstrukcję z refrenem, który kulminuje emocje. “Tekst – autorstwa Patrycji Kosiarkiewicz i muzyka Noxa tworzą elektryzujący koktajl pełen intensywnych emocji, który silnie oddziałuje na zmysły i wyobraźnię. Jest pełen wrzących, sensualnych doznań i wewnętrznych zmagań z palącym pragnieniem. Muzycznie jest to najmocniejszy utwór z naszych dotychczasowych singli, także w warstwie wokalnej” – mówi Zosia Nowakowska, wokalistka zespołu Echo.

Do utworu powstał teledysk, który oddaje duszną, napiętą atmosferę piosenki z bardzo zmysłowymi zdjęciami Pawła Pilipienko.

Echo – Ogień

Echo to nowa konstelacja muzyczna na polskiej scenie. Powstała w wyniku spotkania Zofii Nowakowskiej, doświadczonej wokalistki o ogromnym dorobku scenicznym, z producentem muzycznym występującym pod pseudonimem Nox. Na płycie, która ukaże się w jesienią znajdzie się kilkanaście utworów inspirowanych klimatem retro i nostalgicznym, nieco brudnym brzmieniem, jednocześnie czerpiąc ze współczesnych, elektronicznych nurtów.

Ogień to trzeci singiel po utworach “Zawołaj” i “Deja vu” zapowiadający debiutancką płytę zespołu Echo. Echo w serwisie Instagram.

ZOBACZ:  Alabama Massacre X - 17 minutowy posse cut od 24 przedstawicieli rapu z Alabamy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x