REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Earth Festival 2023. Zobacz zdjęcia!

Earth Festival 2023
Kamil Bednarek i Konin Gospel Choir, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

20 sierpnia w Uzdrowisku Termalnym w Uniejowie odbył się koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski. Jak nie my, to kto”, który był zwieńczeniem dwudniowej imprezy ekologicznej „Earth Festival”. Organizatorzy festiwalu po raz szósty już promowali postawy pro-eko. Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

Szósta edycja Earth Festiwal Uniejów 2023 już za nami! W ekomiasteczku i kinie festiwalowym przekazywano niezbędną wiedzę o tym, co każdy z nas może zrobić dla środowiska. Od oszczędzania wody i segregację śmieci po wybór nowoczesnych i zeroemisyjnych źródeł energii. Na wszystkich zgromadzonych uczestników czekał wachlarz atrakcji: polski autobus wodorowy, ekokonkursy z nagrodami, spotkanie z Saszan, malowanie ekotoreb, sportowe wyzwania w wirtualnej rzeczywistości, warsztaty kulinarne, tworzenie obrazków z mchu czy budowanie domków dla owadów, a także warsztaty modowe z Dagmarą Radzikowską pod hasłem „Daj ubraniom drugie życie”.

Podczas niedzielnego muzycznego widowiska na scenie wystąpili: Mrozu, Kamil Bednarek, Monika Brodka, Kayah, Sara James, Daria Marx, Paweł Domagała, Oskar Cyms, Bryska, Konin Gospel Choir, a towarzyszył im Grott Orchestra pod dyrekcją Michała Grotta. Na scenie nie mogło zabraknąć wielu muzycznych niespodzianek. W repertuarze koncertu znalazły się zarówno polskie przeboje, jak i covery światowych hitów pochodzących z państw, o których działaniach proekologicznych opowiadali prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Earth Festiwal Uniejów 2023

Ekoekspertem festiwalu była Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Partnerami „Earth Festival” są: Grupa Polsat Plus, sieć Plus, Polsat Box, Ze Pak S.A., Esoleo, Zielona Interia oraz Eco Studio Elektro-System. Producentem Festiwalu po raz kolejny została Telewizja Polsat we współpracy z Visionair i Fundacją For Earth For Us.

Earth Festival 2023
Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Bryska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Benny Cristo, Sara James, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Oskar Cyms, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Paweł Domagała, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Dominika Tarczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Kamil Bednarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival Uniejów 2023
Daria Marx, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Earth Festival 2023
Monika Brodka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx