Przejdź do treści

E V wbija „Do miasta”

E V Do miasta
Fot. kadr z teledysku E V - Do miasta

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Mimo chwilowej ciszy E V nie daje o sobie zapomnieć i niespodziewanie wraca z kolejnym, luźnym singlem. Ostatnia premiera „Chcieli mi Ciebie zabrać” okazała się niemałym sukcesem – jednak raper nie osiada na laurach. Czekaliście na agresywne, hip-hopowe brzmienie? Mamy dla Was dobrą informację.

Wyraźne odbicie od stylistyki poprzedniego singla zaowocowało wyrazistym, mocno klasycznym hip-hopowym trackiem, owiniętym w cięższe niż dotychczas brzmienie. E V swobodnie skacze po stylach i po raz kolejny udowadnia jak wszechstronnym raperem jest. Niezależnie czy mówimy tu o bardziej emocjonalnych numerach, czy o typowo rapowej bragga. Pewne jest jedno – coraz gęstsze ruchy artysty na pewno zwiastują coś większego.

„Do miasta” to zaraz po „Chcieli mi Ciebie zabrać” i „Taki mamy zwyczaj” kolejny singiel będący puzzlem większej układanki, którą EV od jakiegoś czasu prezentuje swoim fanom. Za produkcję odpowiada doskonale znany słuchaczom PSR, za obrazek z kolei odpowiedzialna jest ekipa Full Moon Films.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx