REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

E V prezentuje viralowy hit „Chcieli mi Ciebie zabrać”

E V Chcieli mi Ciebie
Fot. kadr z teledysku E V - Chcieli mi Ciebie zabrać

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

E V po ponad roku zapowiedzi, zaprasza na premierę utworu „Chcieli mi Ciebie zabrać” – viralu, który już w dniu premiery stał się niekwestionowanym klasykiem dla fanów artysty.

E V to niewątpliwie jeden z najciekawszych reprezentantów młodego pokolenia. Reprezentant Jeleniej Góry dał się poznać fanom zarówno od strony mocnych, rapowo-bangerowych brzmień, jak i chwytających za serce, emocjonalnych tekstów pisanych na kanwie sentymentalnych doświadczeń rapera.

Równocześnie E V z niespotykaną swobodą utrzymuje kontakt ze swoimi słuchaczami poprzez social media, na których często dzieli się swoją twórczością jeszcze na etapie wczesnych szkiców. Nie inaczej było z dzisiejszą premierą „Chcieli mi Ciebie zabrać” – zapowiedź utworu opublikowana ponad rok temu na TikToku, błyskawicznie stała się viralem na platformie, zbierając do dziś tysiące kreacji i setki pytań o datę premiery całego singla.

Po długim czasie oczekiwania E V zaprasza na pełnoprawną premierę numeru, okraszonego klimatycznym obrazkiem – dopełniającym emocje bijące już od pierwszych dźwięków utworu. To najprawdziwsze i najszczersze emocje artysty przelane na wasze ekrany i słuchawki.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx