REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Dziś premiera albumu Popkultury „Miłość, zdrada” oraz klipu „Sos Warszawa” w roli głównej Edyta Herbuś

Fot. kadr z teledysku Popkultura - SOS Warszawa

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„SOS Warszawa” to najnowszy singiel Popkultury z albumu „Miłość Zdrada”, który 8 maja miał swoją premierę. Wibrujący utwór o miłości w stolicy to świetna mieszanka wrażliwości, czułości i erotyzmu.

– Chciałem złożyć hołd miastu, w którym się wychowałem. Chodziło jednak o to, żeby efekt był jak najmniej pompatyczny i to się udało! – mówi lider Popkultury Maciek Olbrych.

Do piosenki powstał animowany teledysk o miejskim charakterze, inspirowany ulicznymi plakatami i kserokopiami ogłoszeń na słupach. Jego główną bohaterką jest warszawska piękność, która odkryje przed Wami najskrytsze tajemnice miasta. W jej rolę wcieliła się zmysłowa, Edyta Herbuś. Efekt jest zniewalający! Przekonajcie się sami. W animacji zobaczycie także kluczowe miejsca składające się na warszawską atmosferę. Obraz to blisko 3000 ręcznie rysowanych klatek z wykorzystaniem metody rotoscopingu a ich autorem jest Dawid Krępski.

Popkultura – SOS Warszawa:

Popkultura – SOS Warszawa

Utwór „Sos Warszawa” znajduje się na albumie „Miłość, zdrada”, który dziś ukazał się na rynku. Po ośmiu latach Popkultura powraca z nowym, przebojowym i nieszablonowym albumem. „Miłość Zdrada”, opisuje cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google