REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Dzień Dziecka w Polsat Box. Nawet 5 kanałów bez dodatkowych opłat przez cały miesiąc

Dzień Dziecka Polsat Box
Fot. Disney XD

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bez dodatkowych opłat wyjątkowe kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna aż do 30 czerwca będzie można oglądać nawet 5 kanałów: Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nick Jr.

W Polsat Box Dzień Dziecka będzie trwał cały miesiąc. Abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie stacji dla najmłodszych: Da Vinci (pozycja 513), Disney Channel (pozycja 520), Disney Junior (pozycja 521), Disney XD (pozycja 522), Nick Jr. (pozycja 501), otrzymają do nich dostęp w ramach otwartego okna. Liczba kanałów zależy od posiadanego pakietu.

Wszystkie kanały abonenci Polsat Box mogą oglądać zarówno za pośrednictwem dekodera (telewizja satelitarna, kablowa IPTV), jak i w aplikacji Polsat Box Go na urządzeniach mobilnych w ramach posiadanego dostępu do serwisu. Dzięki temu mają dostęp do ulubionych treści w dowolnym miejscu i czasie.

Najmłodsi widzowie zabawy z popularnymi bohaterami mogą kontynuować również po zakończeniu oglądania programów. Polsat Box przygotował dla nich książeczki z quizami, kolorowankami i zagadkami, które można pobrać ze strony internetowej i wydrukować.

Dzień Dziecka Polsat Box
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx