Przejdź do treści

Dziarma i Dominika Płonka razem „Ponad chmurami”. Drugi singiel z „Wifey Mixtape”

Dziarma Ponad chmurami
Dziarma, fot. kadr z teledysku "Ponad chmurami"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy rok to nowa Dziarma. Tym razem jednak w delikatniejszym i bardziej sensualnym wydaniu. Raperka i jedna z twarzy projektu club2020 opublikowała drugi klip z nadchodzącego „Wifey Mixtape”. Nowy projekt artystki ukaże się już 2 lutego, a w singlowym „Ponad chmurami” usłyszymy ją w duecie z Dominiką Płonką.

Wyprodukowany przez Miroffa i Dawida Płonkę track „Ponad chmurami” to stylistyczne przeciwieństwo tytułowego „Wifey”. Dziarma i występująca gościnnie Dominika Płonka stworzyły eteryczny lovesong, odwołujący się do najbardziej elementarnego poczucia bliskości, jakie towarzyszy romantycznej relacji dwojga ludzi. Idealna propozycja muzyczna na skruszenie pierwszych lodów i siarczystego mrozu za oknem. Tym bardziej, że wideo jest zapisem wakacyjnych chwil, zespolonych w całość przez Anię Zawadkę.

Po raz kolejny potwierdza się, że Agata Dziarmagowska (Dziarma) – z jednej strony bezceremonialna i pewna siebie – potrafi również odsłonić bardziej wrażliwą stronę swojej natury. Tę dychotomię znamy już z debiutanckiego albumu raperki, ale na „Wifey Mixtape” Dziarma doprowadziła tę formułę do perfekcji. Na nowej płycie artystka zabiera słuchaczy w świat nie zawsze łatwych decyzji, relacji i charakterów. Preorder „Wifey Mixtape” dostępny jest na stronie dziarma.store. Album w wersji CD nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży sklepowej, a jego nakład jest ściśle limitowany.

Dziarma – Ponad chmurami feat. Dominika Płonka:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx