Dwie Miss Polonia na premierze filmu „The End”! [ZDJĘCIA]

Dwie Miss Polonia na premierze
Karolina Bielawska, Natalia Gryglewska i Joanna Osyda, fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

18 sierpnia w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiera filmu „The End” autorstwa Ekipy, twórców „Underdog” i „365 dni”. W głównych rolach wystąpili Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Agnieszka Wielgosz, Przemysław Sadowski, Paulina Gałązka, Jarosław Boberek i Piotr Witkowski.

Bohaterowie, będący personami z branży filmowej, dostają niezwykle intratną propozycję i biorą udział w niebezpiecznej grze, w której muszą ujawniać swoje najskrytsze sekrety. Film, częściowo inspirowany wydarzeniami z polskiego show-biznesu, brutalnie obnaża jego tajemnice. Zarówno te, o których rozpisywały się media, jak również te, o których wiedziało niewielu. „Myślę, że brakowało filmu, który poruszałby takie tematy. Może my – Polacy – dorośliśmy i jesteśmy w stanie skonfrontować pewne schematy, działania, w które wchodzimy i które niekoniecznie są dobre” – przyznała Katarzyna Figura.

Jest to pierwsza polska produkcja opowiadająca historię, która rozgrywa się w czasie pandemii. „Ten film ma specyficzną formę. Byliśmy filmowani siedząc przed komputerem. Często też kamera sama w sobie była komputerem. Nie mieliśmy styczności ze sobą, mimo że gramy razem. Przed zdjęciami mieliśmy wspólną próbę, która została nagrana. Później, podczas zdjęć, każdy z nas miał słuchawkę w uszach, co nieco ułatwiało zadanie. Mimo to było to bardzo trudne wyzwanie” – przyznał Tomasz Karolak, odtwórca roli Karola Warszawskiego.

Dwie Miss Polonia na premierze „The End”

Na premierze filmu pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata showbiznesu. Wśród zaproszonych gości były dwie Miss Polonia – Natalia Gryglewska (Miss Polonia 2020/21) i Karolina Bielawska (2019). Oprócz tych dwóch pięknych kobiet na premierze pojawili się m.in. Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Ada Fijał, Jacek Kopczyński, Karolina Szostak i Bartek Fetysz.

Dwie Miss Polonia na premierze
Karolina Bielawska, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Natalia Gryglewska, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Paulina Gałązka, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Ada Fijał, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Blanka Lipińska, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Aleksandra Popławka, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Jarosław Boberek, fot. Niemiec/AKPA
Dwie Miss Polonia na premierze
Tomasz Karolak, fot. Niemiec/AKPA
ZOBACZ:  Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 w drodze na finał wyborów Miss World w Portoryko

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx