Druga konferencja HIGH League 4 już 14 września w Gliwicach!

Druga konferencja HIGH League 4
Fot. mat. prasowy

HIGH League 4 coraz bliżej! Druga konferencja przed galą odbędzie się w Małej Arenie Gliwice, w środę, 14 września, o godz. 19:00. Bilety na konferencję i galę są już w sprzedaży na Eventim.pl.

Po raz pierwszy w historii HIGH League do konferencji przed galą dojdzie poza Warszawą. Miejscem spotkania zawodników będzie Mała Arena Gliwice. Sama gala odbędzie się trzy dni później – w sobotę, 17 września, w Arenie Gliwice. Lokalni kibice jeszcze lepiej poczują klimat gali i fight weeku! Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Streamerka „Mrs. Honey” rywalką Mai Staśko na HIGH League 4

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą. Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką.

PPV na galę można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show.

ZOBACZ:  Ralf Rangnick "bardziej niż szczęśliwy" po debiucie w Manchesterze United

HIGH League 4 – karta walk:

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx