Przejdź do treści

Dream Girl – tiktokowy hit w nowej wersji z Seanem Paulem i Davido

Fot. Ir Sais, Sean Paul, Davido - Dream Girl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Dream Girl” to utwór Ir Saisa pochodzącego z wyspy Bonaire, który stał się globalnym hitem na TikToku (ponad 16,5 milionów filmików). W nowej wersji piosenki pojawiają się jamajski twórca hitów Sean Paul oraz amerykańsko-nigeryjski artysta/producent Davido.

Ir Sais to muzyk-samouk, który udowodnił, że jest w stanie świetnie spełniać oczekiwania mainstreamu, gdy jego utwór „Dream Girl” odniósł sukces na całym świecie. Niedawno ukazał się remix „Dream Girl” w wersji hiszpańskiej, z portorykańskim wokalistą, raperem i autorem utworów Rauem Alejando, który został już odsłuchany ponad 359 milionów razy!

– „Dream Girl” był błogosławieństwem dla mojej rodziny oraz mojej rodzinnej wyspy. Usłyszeć króla dancehallu – Seana Paula i króla Afryki – Davido w mojej piosence, śpiewającego w moim ojczystym języku papiamento, to niesamowite uczucie. Chciałem im obu podziękować za to, że promują muzykę i kulturę Bonaire na całym świecie. Jesteśmy chyba ostatnią karaibską wyspą, którą muzyczny świat ma do odkrycia, ale zapewniam, że już wkrótce moja muzyka będzie częściej gościła w waszych pokojach! – mówi Ir Sais.

Sean Paul dodaje: – „Dream Girl” to klasyczny earworm – usłyszysz go raz i nie będzie chciał wyjść z twojej głowy! Od razu wiedziałem, że chcę być częścią remiksu tego kawałka”.

„Dream Girl” to zaraźliwy numer, który sprawia, że czujesz się dobrze, zawsze jak go słyszysz. Współpraca Ir Saisa i Seanem Paulem była czystą przyjemnością” – mówi Davido.

Hiszpańskojęzyczna wersja „Dream Girl” z Rauw Alejando ma status podwójnej platyny w Peru oraz złota w Meksyku, Hiszpanii i Brazylii. Remix znalazł się także na liście Spotify Viral 50 w 33 krajach. Oryginalna wersja podbiła listę najpopularniejszych utworów na TikToku oraz została wykorzystana w filmikach ponad 16,5 milionów razy.

Ir Sais, Sean Paul, Davido – Dream Girl (Official Video – Global Remix):

Ir Sais, Sean Paul, Davido – Dream Girl (Official Video – Global Remix)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx