Przejdź do treści

Dragonette prezentuje teledysk do „Twennies”!

Dragonette Twennies
Fot. kadr z klipu Dragonette - Twennies

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dragonette (Martina Sorbara), electro-popowa artystka, zdobywczyni nagrody Juno i Socan, zaprezentowała nostalgiczny klip do „Twennies”.

„Twennies” to pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo Dragonette od czasu Royal Blues z 2016 roku. To kolejna premiera po wydaniu wpadającego w ucho, power-popowego utworu „New Suit”, opisywanego jako „pomieszaniu retro i współczesnych dźwięków”, a także tanecznym, tytułowym singlem „Twennies” z zeszłego miesiąca.

Jak opowiada sama Sorbara: „Przy klipie do „Twennies” poprosiłem moją najlepszą przyjaciółkę Wendy Morgan o pomoc w opracowaniu koncepcji, która posłuży jako uczczenie naszej długiej i znakomitej twórczej i osobistej relacji. Poznałam Wendy, wydając debiutancki singiel, a ona nakręciła mój pierwszy teledysk – szybko się zaprzyjaźniliśmy. Następnie, już z Dragonette, Wendy nakręciła teledysk do naszego debiutanckiego singla „I Get Around”, a także „Fixin To Thrill” i „Live In This City”. Od zawsze doskonale rozumiałyśmy jeżeli chodzi o kreatywne wizje”.

Kontynuuje: „Zdecydowaliśmy się nagrać materiał, który nawiązuje do wczesnych dni naszej przyjaźni, kiedy jeździłyśmy razem na rowerach; nazywając siebie „gangiem rowerowym”… Dla mnie totalnym poczuciem wolności jest jazda po ulicy na rowerze z ciepłym wiatrem na twarzy, śpiewanie i poruszanie się tak, jak chcę. Uwolnienie się od tego, co nas krępuje i znalezienie tego, co sprawia, że ​​czujemy, że żyjemy. To było uczucie, które chcieliśmy uchwycić w tym filmie”.

Dragonette – Twennies

Twennies to pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo Dragonette od czasu Royal Blues z 2016 roku. Wcześniej wydane single z albumu to wpadający w ucho, power-popowegy „New Suit”, opisywany jako „pomieszanie retro i współczesnych dźwięków”, taneczny, tytułowy singel „Twennies” oraz oczywiście dynamiczny „Seasick”.

Album artystki „Twennies”, ukaże się 28 października nakładem BMG.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx