Dorobek Queen w nowym wideo „Was It All Worth It”

Dorobek Queen
Fot. mat. prasowy

W dniu premiery rozszerzonego, kolekcjonerskiego wydania „The Miracle” Queen, do sieci trafił nowy klip „Was It All Worth It” w reżyserii Simona Luptona. Potrzeba prawdziwego znawcy Queen, by wyłapać wszystkie nawiązania do najważniejszych wydarzeń w dorobku zespołu, które pojawiły się w premierowym wideo.

Wideo „Was It All Worth” pojawiło się w dniu premiery wyczekiwanej reedycji albumu Queen „The Miracle”. Wydawnictwo jest dostępne w formacie cyfrowym, a do sprzedaży fizycznej trafił box oraz 2CD.

„Was It All Worth It” ze swoją epicką orkiestracją i poruszającym tekstem, to jeden z najbardziej monumentalnych momentów w dyskografii Queen. Brian May już w wywiadzie udzielonym magazynowi „Sounds” w 1989 przyznał: – Pomyśleliśmy: „Mój Boże, chyba naprawdę tu przegięliśmy! W tekście jest też element humorystyczny, co jest miłą odmianą. Musieliśmy się trochę pośmiać z samych siebie, bo to moment samoświadomego komentarza na temat rzeczy, których udało nam się dokonać. Podoba nam się cały ten proces, lubimy malować taki obraz. Mamy z tego niezłą frajdę i wiemy, że to jest rzecz, która wyróżnia Queen”.

„Was It All Worth It” to doskonałe potwierdzenie, dlaczego „The Miracle” jest tak ważnym albumem nie tylko w dorobku Queen, ale i w całej historii rock’n’rolla.

ZOBACZ:  Viki Gabor w zupełnie nowej odsłonie! Utwór "Moonlight" już 3 września

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx