Przejdź do treści

Dominika Kwiatkowska odświeżyła znany hit „Self Control”

Dominika Kwiatkowska Self Control
Fot. kadr z teledysku LOrd - Self Control feat. Dominika Kwiatkowska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ponadczasowy utwór dobrze znany wielu osobom na całym świecie – „Self Control” Laury Branigan po 39 latach od pojawienia się oryginału zyskał świeżego powiewu w nieco odmienionej wersji, dostosowanej do dzisiejszych trendów i oczekiwań słuchaczy oraz anten radiowych. Klubowa, popowa i zdecydowanie taneczna.

Dominika Kwiatkowska postawiła na taneczny remake utworu, który, jak sama twierdzi, przede wszystkim ma dać ludziom dużo pozytywnej energii na lato. Singiel kojarzy się wokalistce z beztroskimi chwilami oraz pięknymi letnimi wieczorami i właśnie te wspomnienia chciała odbudować poprzez nowoczesny powrót do tego znanego utworu. Nowa, szybsza wariacja utrzymana w stylistyce deep-house, z mocnym deep-bassem, dopełniona charakterystycznym wokalem Dominiki, nadaje klasykowi współczesnego wydźwięku.

„Postanowiliśmy z LOrdem odświeżyć tę wersję i zrobić bardziej popowo/dance’owy kawałek. Chcemy przypomnieć ten hit nie tylko tym, którzy go znają, ale jednocześnie trafić w gusta młodszego pokolenia poprzez połączenie nowoczesnego brzmienia z klasykiem” – dodaje artystka.

Artystka miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen, między innymi Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Wystąpiła również na deskach Opery Leśnej podczas Sopot Top Of The Top Festival w TVN, a także w trakcie trasy koncertowej radia RMF MAXX i koncertów z innymi artystami – np. Izabelą Trojanowską. Brała także udział w polsatowskim talent-show “Śpiewajmy razem. All together now”.

W przyszłości planuje wydać swoją debiutancką płytę i konsekwentnie dąży do celu, cały czas podnosząc sobie muzyczną poprzeczkę. Na swoim koncie ma już kilka popularnych utwór, takich jak “Potwór”, “Ty” czy “Loki”. Wszystkie trzy single przygotowała we współpracy z Tabbem.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx