Domek z Kart – Kasia Kowalska prezentuje drugi singiel i teledysk z albumu “MTV Unplugged”

Kasia Kowalska / fot. Agora Muzyka YouTube

OBSERWUJ NAS:

“Domek z kart” to kolejny po “Tolerancji” z gościnnym udziałem Stanisława Soyki, singiel i teledysk promujący koncertowy album Kasi Kowalskiej z cyklu MTV Unplugged. Choć piosenka ma już 16 lat, nic nie straciła na aktualności, a w nowej aranżacji wręcz nabrała nowej jakości i świeżości.

Koncert i album MTV Unplugged Kasi Kowalskiej z założenia są „bez prądu”, ale nowe wersje piosenek Kasi mogłyby wypełnić energią niejedną scenę i widownię na koncercie elektrycznym. „Domek z kart” jest na to najlepszym dowodem.

Koncert Kasi Kowalskiej – MTV Unplugged został zarejestrowany w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, w maju 2019 roku. Artystce na scenie towarzyszyli znakomici goście: Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka. Podczas koncertu, artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian.

Nagranie z koncertu można zobaczyć na YouTube (premiera o godzinie 18:00):

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert „bez prądu” zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull. Od tamtego czasu cykl MTV Unplugged niezmiennie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wśród najważniejszych artystów, którzy zostali zaproszeni do projektu MTV Unplugged warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Aerosmith, Eltona Johna, Erica Claptona, Florence and the Machine czy Alicię Keys.

Album Kasi Kowalskiej – MTV Unplugged – ukazał się 25 października 2019 roku.

ZOBACZ:  AC/DC wchodzi w nowy rok prezentując teledysk do singla "Realize"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x