„Dom Gucci” w polskich kinach już jutro!

Dom Gucci w polskich kinach
Lady Gaga, fot. mat. prasowy

Niecierpliwie wyczekiwany przez kinomanów „Dom Gucci” („House of Gucci”) na ekrany w Polsce trafi w piątek 26 listopada. Reżyser Ridley Scott mówił o swoim najnowszym filmie, że to przede wszystkim fascynująca historia rodzinna. „Dynastia Guccich była niemal włoską rodziną królewską w branży modowej i sama przyczyniła się do swojego upadku. Nie da się zaprzeczyć, że to nadzwyczaj interesujące” – mówił reżyser.

Lady Gaga („Narodziny gwiazdy”) – wcielająca się w filmie w Patrizię Reggiani, która odsiedziała wyrok za zlecenie zabójstwa swego byłego męża, Maurizia Gucciego, o kunszcie reżysera wyrażała się z najwyższym uznaniem: – Magia Ridleya polega na tym, że ma on mnóstwo artystycznych sposobów na to, by publiczność dobrze się bawiła. Jak tłumaczył Jared Leto, grający Paola Gucciego, to film nie tylko o rodzinie i o władzy: – To także film o pasji, sztuce, kreatywności i oczywiście o modzie. Poza tym, o lojalności i zdradzie. Byłem naprawdę zaszokowany tą historią i myślę, że publiczność też będzie zaskoczona.

Metamorfoza Lady Gagi w Patrizię budzi wśród fanów artystki wielkie poruszenie. Przemiana Jareda Leto („Blade Runner 2049”) w Paola również jest szeroko komentowana. Podczas zdjęć, oboje już od świtu poddawali się skomplikowanym zabiegom charakteryzatorskim. Efekt jest imponujący! W filmie występują również m.in. Adam Driver jako Maurizio Gucci, Jeremy Irons jako jego ojciec Rodolfo, Al Pacino jako ojciec Paola Aldo Gucci i Salma Hayek w roli Piny Auriemmy, jasnowidzki i powiernicy Patrizii.

„Dom Gucci” w polskich kinach

„Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci. Ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

ZOBACZ:  Jak pokochałam gangstera - premiera filmu już jutro!

„Dom Gucci” będzie można oglądać w polskich kinach od 26 listopada.

Dom Gucci – Patrizia i Paolo

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx