Dolce & Gabbana Alta Moda Show w Wenecji. Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji słynnej marki

Dolce Gabbana Alta Moda
Fot. Dolce & Gabbana YouTube

W Wenecji odbył się oszałamiający pokaz Dolce & Gabbana Alta Moda, na który przybyły liczne światowe gwiazdy showbiznesu.

Pokaz nowej kolekcji marki Dolce & Gabbana odbył się w ten weekend na Placu Świętego Marka w Wenecji z udziałem 450 gości. Domenico Dolce i Stefano Gabbana kolejny raz zaprezentowali niezwykłe kreacje. Długo w ostatnich miesiącach w świecie mody nie było tak dużego i przeprowadzonego z takim rozmachem show. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych gwiazd światowego showbiznesu. Do Wenecji przylecieli m.in. Jennifer Lopez, Monica Bellucci, Heidi Klum, Seans Combs, Doja Cat, Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Ciara czy Christian Bale.

instagram.com/jlo
instagram.com/dolcegabbana

Modelki i goście przybyli gondolami na występ Jennifer Hudson, gdzie następnie usiedli w pierwszym rzędzie, aby obejrzeć spektakularny pokaz. „Wenecja reprezentuje dla nas idealną harmonię przeciwieństw, które przyciągają: jest romantyczna i zmysłowa, melancholijna i radosna, racjonalna i wizjonerska, świetlista i nocna, święta i bluźniercza, ciemna i złota” – powiedzieli po pokazie Domenico Dolce i Stefano Gabbana po pokazie.

Venezia 2021: the Dolce&Gabbana Alta Moda Fashion Show in Piazzetta San Marco
ZOBACZ:  Vienio gotuje w "Kuchni Konfliktu"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx