Przejdź do treści

Doda zalała się łzami! Wszystko przez swoją fankę

Doda, fot. Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Doda dostała od jednej ze swoich fanek wiadomość, przez którą bardzo się wzruszyła. W sieci pojawiło się nagranie na którym artystka płacze!

Doda ujawniła na Instagramie nagranie, że właśnie dostała wiadomość, która nią wstrząsnęła. Artystkę, która jest producentem nadchodzącego filmu „Dziewczyny z Dubaju” mocno poruszyła wiadomość od fanki, którą spotkała na swojej drodze kilka lat temu. W odpowiedzi Dorota Rabczewska-Stępień postanowiła nagrać filmik, na którym nie mogła powstrzymać łez.

Kiedyś odwiedziła Pani dom dziecka w Gołotczyźnie, pamięta Pani? Byłam wtedy wychowanką tego domu. Patrzyłam na Panią z zazdrością: modne ciuchy, piękne włosy, makijaż. Nigdy oczywiście nie marzyłam, aby być w show-biznesie (to ciężka psychicznie praca), ale zawsze marzyłam, aby być piękną, niezależną kobietą. I właśnie dziś, z perspektywy dziewczyny mającej 24 lata, mogę powiedzieć: udało mi się. Jestem niezależną od swoich patologicznych rodziców dziewczyną. Mam tytuł magistra, dobrą pracę i wspaniałego, kochającego chłopaka. Jest Pani dla mnie inspiracją i motywacją do lepszego życia. Dziękuję i pozdrawiam Pani męża i rodziców – takiej treści Doda otrzymała wiadomość.

https://www.instagram.com/p/CIVuNt1hr0o/?utm_source=ig_web_copy_link
@dodaqueen Instagram

Takie wiadomości to jest sens i istota życia w całym tym popieprzonym show-biznesie. Człowiek sobie myśli, że dlatego ciemne strony tego świata warto brać na klatę właśnie dla takich informacji. Ku pokrzepieniu i dla motywacji innych młodych dziewczyn, które mają ciężkie dzieciństwo i życie. Zawsze trzeba mieć nadzieję, zawsze należy patrzeć w przyszłość ze światłem w sercu – odpowiedziała Rabczewska za pośrednictwem Instastory.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx