Przejdź do treści

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem! Jest oficjalne oświadczenie

Doda rozwodzi się
Emil Stępień i Doda, fot. dodaqueen Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Doda poinformowała na Instagramie, że złożyła pozew o rozwód z Emilem Stępniem. Artystka napisała: „Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna”.

Doda rozwodzi się! Dorota Rabczewska-Stępień i Emil Stępień wzięli ślub w 2018 roku. Odbył się on w hiszpańskiej miejscowości Marbella. Wtedy Doda tak pisała o tym wydarzeniu: „W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego. Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”.

https://www.instagram.com/p/Bhj88KSjX-j/
instagram.com/dodaqueen

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem

Niedługo odbędzie się premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Za jego realizację oczywiście odpowiadają Doda i Emil Stępień. Artystka jednak zaznaczyła, że informacja o rozwodzie nie ma na celu promocji tej produkcji.

„Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie. Podobnie jak i cały nasz 5 letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną. W kwestii biznesowej: Premiera „Dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. Moje prywatne decyzje nie są promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50. Ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem. Za finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień” – napisała Doda w serwisie Instagram.

https://www.instagram.com/p/CP52JFOhmMV/
instagram.com/dodaqueen
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx