Przejdź do treści

Do świata CRSED: F.O.A.D. trafił dieselpunkowy inżynier

CRSED Foad
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłaszają premierę aktualizacji Dieselpunk do brutalnej strzelanki CRSED: F.O.A.D.

Nowym bohaterem dołączającym do walki został inżynier i wynalazca Friedrich Diesel, który jest w stanie budować unikalne pojazdy na polu bitwy. Aktualizacja przynosi także nowy obóz treningowy, w którym wszystkie bronie, przedmioty i pojazdy są dostępne do ćwiczeń. Z kolei użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X|S mogą teraz grać w 90 FPS lub zmiennej liczbie klatek na sekundę (w przypadku korzystania z kompatybilnych ekranów).

CRSED Foad
Fot. mat. prasowy

Friedrich Diesel od dzieciństwa fascynował się technologią i wszystkim, co z nią związane. Maszyny i mechanizmy były dla niego znacznie ciekawsze niż żywi ludzie. Friedrich początkowo pracował nad całkowicie nowym mikronapędem, ale eksplozja podczas testów zniszczyła cały sprzęt, a inżynier w tajemniczy sposób został przeniesiony wprost na arenę walk F.O.A.D.

Diesel jest bardzo sprawnym wojownikiem. Potrafi złożyć buggy, helikopter, kamerę szpiegowską lub postawić mur ochronny w terenie. Podczas walki wręcz chwyci za klucz, by bez problemu odeprzeć ataki wrogów.

Aktualizacja Dieselpunk poprawia także fizykę pływania, jazdy samochodem oraz jetpacka. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry: https://crsed.net/en/news/show/465-meet-the-new-season-and-major-update-dieselpunk-en/#!/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx