Przejdź do treści

DJ Decks publikuje drugi klip promujący album „Mixtape 7” z udziałem składu Luniz

Fot. kadr z klipu Hajs / Dough

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Hajs / Dough” to druga zapowiedź „Mixtape 7” DJ Decksa. Tym razem producent postawił na połączenie duet raperów z Oakland, czyli Luniz z WSRH, którą reprezentują Słoń oraz Shellerini.

Legendy amerykańskiego rapu w kooperacji z polskimi artystami może zwiastować tylko jedno – siódmy już Mixtape DJ Decksa. Na krążku poznańskiego producenta udzielili się raperzy zza oceanu, którzy uczestniczyli w tworzeniu kultury hip-hop i są jej prekursorami. Mowa tu o takich ikonach jak: Luniz, M.O.P., Rass Kass, Onyx, Kool G Rap, The Beatnuts, PMD, MC Eiht i Tha Alkaholiks. Na płycie pojawiła się także czołówka polskiej sceny, czyli O.S.T.R., Major SPZ, Kasia Tontor, W.S.R.H., JWP, Małach, Rufuz, Polska Wersja, Paluch, Śliwa, Pih, Bonson oraz rozpoczynający swoją drogę w hip-hopie Przemek Ferguson oraz Gun Kara.

Album był produkowany przez dwa lata i składa się na niego dziesięć mocnych utworów. Każdego z obecnych na trackliście gości, osobiście zaprosił do współpracy DJ Decks. Jak podkreśla producent – z tymi artystami ma koleżeńskie kontakty.

Dj Decks Mixtape 7 – Luniz / WSRH – Hajs / Dough

Dj Decks Mixtape 7 – Luniz / WSRH – Hajs / Dough
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: