Disturbing Forest zapowiedziane. To przygoda fantasy i survival w jednym

Disturbing Forest
Fot. mat. prasowy

W IV kwartale br. na PC zadebiutuje Disturbing Forest – logiczna gra przygodowa, której akcję osadzono w autorskim świecie fantasy. Gracze mogą liczyć m.in. na budzący napięcie klimat, elementy survivalu oraz tryb detektywistyczny. Już teraz na platformie Steam dostępny jest bezpłatny prolog gry. W 2022 Disturbing Forest trafi też na Nintendo Switch.

Disturbing Forest to debiutancka gra niezależnego polskiego Panteon Studio. Wydawcami będą Ultimate Games S.A. i Gaming Factory S.A. Nowy tytuł jest logiczną grą przygodową z perspektywy pierwszej osoby, osadzoną w autorskim świecie fantasy. Disturbing Forest wyróżnia się intrygującą fabułą, podczas gdy sama rozgrywka opiera się głównie na eksploracji mrocznego i pełnego tajemnic uniwersum. Nie brakuje tu też walki, elementów survivalu i craftingu, a także rozbudowanego trybu detektywistycznego.

Disturbing Forest – Demon’s Path Trailer | Disturbing Forest – premiera w IV kwartale 2021 roku

„W Disturbing Forest zabieramy graczy do unikalnego świata fantasy. To tajemnicze i dosyć mroczne miejsce, pełne wyzwań i sytuacji mogących budzić lęk. Szykujemy zróżnicowaną rozgrywkę – to gra logiczna i przygodowa, gdzie fabułę odkrywamy nie tylko przez interakcje z określonymi postaciami, ale również przez samo otoczenie. Zachowując odpowiednie proporcje, dołączamy tutaj m.in. elementy walki z potworami i walki o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie. Disturbing Forest zaoferuje też dosyć wymagający poziom trudności” – mówi jeden z twórców gry, Mateusz Kuliś.

Na platformie Steam już teraz dostępny jest darmowy prolog (Disturbing Forest: Demon’s Path), który obejmuje wydarzenia fabularne sprzed akcji z pełnej wersji gry.

Disturbing Forest – główne cechy:

  • logiczna gra przygodowa;
  • unikalny świat fantasy;
  • walka, survival i crafting;
  • tryb detektywistyczny;
  • wymagający poziom trudności.

Premierę Disturbing Forest na PC (Steam) zaplanowano na IV kw. 2021 r. W 2022 r. gra zostanie wydana również na Nintendo Switch.

Disturbing Forest (Steam): https://store.steampowered.com/app/1091840/Disturbing_Forest/

Disturbing Forest: Demon’s Path (Steam): https://store.steampowered.com/app/1322830/Disturbing_Forest_Demons_Path/

ZOBACZ:  Total War Saga: Troy za darmo w Epic Games Store!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx