Przejdź do treści

Disney+ Polska. Gwiazdy na imprezie „Blue carpet” District Event: Cleo, Zdrójkowski, Stankiewicz, Ogrodnik

Disney+ Polska
Cleo, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Stankiewicz, Dawid Ogrodnik, fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

14 czerwca oficjalnie startuje w Polsce Disney+. Dzięki tej platformie Polacy otrzymają dostęp do ponad 800 filmów, ponad 1000 seriali oraz ponad 150 treści produkcji oryginalnych.

Z tej okazji w warszawskiej Fabryce Norblina, tuż przed oficjalnym startem platformy, zorganizowano huczną inaugurację. Wśród zaproszonych gości na błękitnym dywanie pojawiło się wiele znanych gwiazd, m.in. Cleo, Andrzej Wrona, Rafała Zawierucha z partnerką, Katarzyna Sawczuk i Matti Rosiński, Kasia Stankiewicz, Tomasz Ziętek, Dawid Ogrodnik, Adam Zdrójkowski, Kamila Kamińska i Michał Meyer, Julia Chatys, Joanna Majstrak, Orina Krajewska, Red Lipstic Monster, Joanna Jarmołowicz czy Andrzej Smolik. Uroczysty wieczór rozpoczął koncert Krzysztofa Zalewskiego, Andrzeja Smolika oraz Tomasza Ziętka, którzy zaśpiewali najbardziej znane przeboje Beatlesów.

W świat nowości Disney+ gości wprowadzić znany dziennikarz Bartosz Węglarczyk. „Dla wszystkich fanów filmów i seriali to jest wydarzenie niezwykłej wagi. Na pewno będzie nostalgicznie, bo rzucimy się na produkcje, które znamy i kochamy, ale jest przecież tyle produkcji, których nie mieliśmy szansy obejrzeć w Polsce. Mój kolega powiedział, że najlepiej wziąć od jutra urlop i spędzić czas na oglądaniu Disney+” – powiedział Bartosz Węglarczyk.

„Pracowaliśmy nad tym projektem od dwóch lat, czekamy na inaugurację od roku. Cieszmy się, że w końcu możemy startować” – powiedział Przemek Pluta, szef regionu Europy Środkowo-Wschodniej Disney+.

Cleo Disney+ Polska
Cleo, fot. Niemiec/AKPA
Dawid Ogrodnik Disney+ Polska
Dawid Ogrodnik, fot. Niemiec/AKPA
Katarzyna Stankiewicz Disney+ Polska
Katarzyna Stankiewicz, fot. Niemiec/AKPA
Adam Zdrójkowski Disney+ Polska
Adam Zdrójkowski, fot. Niemiec/AKPA
Pieczonka Disney+ Polska
Magdalena Pieczonka, fot. Niemiec/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx