Przejdź do treści

Diho i Fagata w nowym singlu „Wielka szkoda”!

Diho Fagata Wielka Szkoda
Diho i Fagata, fot. kadr z klipu "Wielka szkoda"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Takiego połączenia chyba nikt się nie spodziewał. Diho, reprezentant GM2L i niekwestionowany król utworów o zabarwieniu imprezowo-miłosnym, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych rodzimych influencerek – Fagatę. Kawałek „Wielka szkoda” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk ukazał się na kanale GM2LTV.

Diho to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu słuchaczowi rapu. Na scenie obecny jest od ponad dekady, a ostatnie kilka lat to prawdopodobnie najlepszy okres w jego karierze. Reprezentant GM2L regularnie publikuje nowe single, a tym razem na tapet dość nieoczekiwanie trafił efekt jego współpracy z Fagatą, influencerką znaną głównie z projektu Team X.

Kawałek „Wielka szkoda” jeszcze przed oficjalną publikacją poniósł się w internecie szerokim echem. Trudno się temu dziwić, bo oboje są bardzo popularnymi postaciami w swoich dziedzinach, a dodatkowo oboje aktywnie promowali swój wspólny utwór na platformie TikTok, co bez wątpienia również wpłynęło na zainteresowanie słuchaczy tą premierą. Możemy być pewni, że to nie ostatnie słowo Diha, który na najbliższe tygodnie ma przygotowane kilka nowości. A czy doczekamy się kolejnych utworów Fagaty – solo lub – w duecie? Czas pokaże.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Terere
Terere
1 rok temu

Wielka szkoda, że to odsłuchałem

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx