Digital Dragons 2021. Już możesz się zarejestrować za darmo lub kupić bilet!

Digital Dragons 2021
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Właśnie ruszyła możliwość zakupu biletów biznesowych na Digital Dragons, wiodącą, europejską konferencję B2B skierowaną do branży gier. Dostępna jest również opcja bezpłatnych wejściówek pozwalających na udział we wszystkich prelekcjach. Wydarzenie odbędzie się 7-8 września w formie online oraz 9 września offline w Krakowskim Parku Technologicznym.

Organizatorzy z Krakowskiego Parku Technologicznego w tym roku zdecydowali się na hybrydową formę wydarzenia. Wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo oraz jak najszerszy dostęp do prelekcji, paneli dyskusyjnych i innych atrakcji. Dlatego pierwsze dwa dni wydarzenia odbędą się online. Jednak osoby, które zechcą, będą mogły wziąć udział w specjalnym, nastawionym na networking, trzecim dniu wydarzenia. Wydarzenie odbędzie się offline w Krakowskim Parku Technologicznym.

Zarejestruj się za darmo lub kup bilet na Digital Dragons!

W tym roku uczestnicy Digital Dragons mają do wyboru różne opcje udziału:

  • bezpłatna rejestracja umożliwi udział online w prelekcjach, panelach, sesjach Q&A, gali wręczenia nagród Digital Dragons, spotkaniach rekrutacyjnych oraz daje dostęp do przygotowanych ofert pracy,
  • zakup biletu w cenie 260 zł – pozwoli na umawianie spotkań biznesowych z uczestnikami wydarzenia,
  • zakup biletu w cenie 386 zł – to dodatkowa możliwość wzięcia udziału w spotkaniu networkingowym w Krakowskim Parku Technologicznym, zaplanowanym na 9 września. Dostępnych jest tylko 150 biletów na Networking Day.

Wirtualna część wydarzenia odbędzie się na platformie do organizacji wydarzeń online PINE. W ramach „Business Pass” twórcy gier i inwestorzy, wydawcy i dystrybutorzy będą mogli umawiać się na 30-minutowe indywidualne spotkania online lub twarzą w twarz podczas trzeciego dnia Digital Dragons.

W ramach prelekcji i wykładów eksperckich online usłyszymy Davida Jaffego, który pracował m.in. przy serii God of War, Darrena Korba – kompozytora muzyki do gier Hades, Pyre i Bastion, przedstawicieli takich studiów jak Ubisoft, 11 bit studios, Flying Wild Hog czy Anshar Studios i wielu innych znamienitych gości.

ZOBACZ:  Nowe śmigłowce, jednostki naziemne i pierwsze szwedzkie samoloty w War Thunder

Digital Dragons 2021

W tym roku Digital Dragons poza uhonorowaniem najlepszych gier, licznymi panelami, prelekcjami i networkingiem daje możliwość zdobycia Złotego Biletu. To szansa na uzyskanie nawet 70 000 euro na rozwój swojego projektu. Jest to również szansa na wejście do programu akceleracji dla młodych studiów deweloperskich spoza Polski.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x