Depeche Mode ogłaszają premierę limitowanego boxu “Ultra – The 12” Singles”

Depeche Mode ogłaszają premierę
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Sony Music Entertainment oraz Depeche Mode prezentują kolejny box z serii z 12-calowymi singlami.

10 września ukaże się „Ultra – The 12’’ Singles”, kolekcjonerskie wydanie zawierające 8 winylowych płyt. W skład zestawu wchodzą single: „Barrel of a Gun”, „It’s No Good”, „Home” oraz „Useless”. Na ostatnim krążku znajdą się bonusy, remixy i wersje live utworów z dziewiątego albumu Depeche Mode – „Utra”. Został on wydany 14 kwietnia 1997 roku.

Depeche Mode – Barrel Of A Gun

Depeche Mode ogłaszają premierę limitowanego boxu “Ultra – The 12” Singles”

„Ultra” było pierwszą płytą formacji wydaną jako trio, w składzie: Martin Gore, David Gahan i Andrew Fletcher. Nie od dziś wiadomo, że Depeche Mode jest orędownikiem 12-calowych płyt winylowych. Wykorzystują w pełni wyjątkową moc i potencjał tego formatu. Dzięki temu, 12-calowy singiel umożliwił zespołowi odkrywać nowe możliwości w sferze dźwięków. Opakowanie każdego z nich dało im możliwości opracowania wyrafinowanej i imponującej estetyki projektu. Sony Music Entertainment regularnie od 2018 roku wydaje ekskluzywne zestawy 12-calowych singli Depeche Mode.

Kontynuacja serii będzie w nadchodzących latach w podobnych, luksusowych, audiofilskich edycjach kolekcjonerskich. Dźwięk został zremasterowany z oryginalnych taśm. Grafika każdego zestawu opiera się na ikonografii inspirowanej oryginalnymi wydaniami.

ZOBACZ:  VNM - Linie III. Raper po raz kolejny prezentuje swoje szalone flow
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x