REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Deontay Wilder vs Luis Ortiz już dziś! Gdzie obejrzeć walkę?

Wilder vs Ortiz 2 / fot. Twitter

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO), mistrz świata wagi ciężkiej WBC, będzie bronił mistrzowskiego pasa w walce z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

Będzie to już ich druga walka. Wcześniej obaj pięściarze skrzyżowali rękawice 3. marca 2018 roku. W tamtym pojedynku Wilder pokonał Kubańczyka przez TKO w 10. rundzie. – Potrzebuję idealnych dwóch sekund, aby odnieść zwycięstwo i jestem pewny, że szybko zwyciężę w sobotę. Wiem, że jestem najlepszy na świecie – zapowiada Deontay Wilder.

Podczas wczorajszego ważenia Luis Ortiz wniósł na wagę nieco ponad 107 kilogramów, natomiast niepokonany mistrz świata ważył o całe 8 kilogramów mniej, bo tylko 99 kg. Ortiz przed walką na pytanie co zmieniłby w stosunku do ich pierwszego pojedynku, odparł, że niewiele. – Na pewno poprawiłbym kondycję, co zresztą zrobiłem przed nadchodzącym rewanżem – powiedział Kubańczyk. Czy tak zrobił? Tego dowiemy się już dziś w nocy.

Transmisja walki Deontay Wilder vs Luis Ortiz II będzie dostępna online od godziny 3:00 na stronie sport.tvp.pl. Transmisję będzie można obejrzeć także w TVP Sport od godziny 3:55.

Wilder vs Ortiz – cała walka (pierwsze starcie z 2018 roku):

Wilder vs Ortiz 1 (źródło: Premier Boxing Champions YouTube)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google