Przejdź do treści

Demolish & Build teraz także na Xbox One

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na Xbox One debiutuje Demolish & Build, czyli polski symulator budowlany. Tytuł umożliwia prowadzenie globalnego przedsiębiorstwa budowlano-wyburzeniowego, a gracz może używać też wielu różnych narzędzi, w tym zarówno tradycyjnego młota, jak i wielkich maszyn. Datę premiery na Xbox One ustalono na 3 lipca br. Wcześniej gra pojawiła się także na Nintendo Switch.

Demolish & Build to gra oparta na wydanym na PC w marcu 2018 r. symulatorze Demolish & Build 2018. W styczniu 2020 r. tytuł trafił na Nintendo Switch, a teraz debiutuje na Xbox One. Za konwersje i wydanie gry na obu konsolach odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Symulator daje możliwość wcielenia się w prowadzącego globalne przedsiębiorstwo budowlano-wyburzeniowe. W D&B można używać m.in. dużych maszyn i niszczyć wielkie konstrukcje budowlane. Jednocześnie twórcy przewidzieli wiele innych opcji, w tym korzystanie z tradycyjnego młota. Wydawca wskazuje, że w Demolish & Build gracz może również np. kupować grunty oraz zarządzać specjalistycznymi maszynami i pracownikami.

Demolish Build
Fot. mat. prasowy

Do dyspozycji graczy oddano 4 duże lokacje, które oferują m.in. pustynne tereny czy zaśnieżone lasy. Lista dostępnych narzędzi i pojazdów budowlanych obejmuje łącznie kilkanaście różnych pozycji. Wśród pojazdów znajdują się np. buldożer, dźwig, robot wyburzeniowy, koparko-ładowarka, walec drogowy, betoniarka czy dźwig z kulą wyburzeniową.

„Po udanej premierze na Nintendo Switch z Demolish & Build mogą teraz zapoznać się także posiadacze konsol Xbox One. Co ważne, to gra, która powstała nie tylko z myślą o fanach budownictwa. Demolish & Build jest mocno zróżnicowanym tytułem, który pozwala realizować zarówno konstruktorskie, jak i destrukcyjne zapędy. Główne elementy rozgrywki dobrze uzupełniają m.in. motywy ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Demolish & Build – główne cechy:

  • robota budowlano-wyburzeniowa;
  • kilkanaście dużych maszyn;
  • zatrudnianie i zarządzanie pracownikami;
  • 4 różne lokacje na świecie;
  • specjalistyczne narzędzia;
  • kontrakty i zbieranie surowców;
  • inwestycje w posiadłości.
Demolish Build
Fot. mat. prasowy

Demolish & Build zadebiutowało na Xbox One 3 lipca 2020 r.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx