Demo gry Komornik: Nieskruszony będzie częścią Steam Next Fest!

Komornik Nieskruszony
Fot. mat. prasowy

Polskie Sylen Studio ogłosiło, że ich nadchodzący tytuł Komornik: Nieskruszony jest częścią imprezy Steam Next Fest, która odbędzie się w dniach 1-7 października. Podczas tego kilkudniowego wydarzenia, gracze będą mogli poznać nadchodzące tytuły, wypróbować ich dema, obejrzeć interesujące livestreamy i porozmawiać na żywo z developerami o procesie tworzenia gier.

Demo gry Komornik: Nieskruszony będzie dostępne podczas festiwalu, pozwalając graczom doświadczyć wirtualnej Apokalipsy na własnej skórze. Czy będziesz wystarczająco wytrwały, aby doprowadzić Koniec Świata do końca? Komornik: Nieskruszony w mistrzowski sposób zaciera granice między klasycznymi grami paragrafowymi a nowoczesnymi visual novelami. Gracze zapuszczą się w piekielne krajobrazy Warszawy – niegdyś rozległej metropolii, dziś doszczętnie spalonej i zamienionej w oczywiście jedno z głównych pól bitewnych niezbyt udanej Apokalipsy. Takiej, którą z pewnością trzeba oczyścić z pozostałych grzeszników.

Komornik: Nieskruszony – trailer gry

Fabuła gry stanowi prequel do książkowej trylogii Komornik, będąc jedynym w swoim rodzaju uzupełnieniem dla długoletnich miłośników serii, jak również świetnym punktem wejścia dla wszystkich nowych fanów. Historia rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami przedstawionymi w oryginalnej powieści. Koniec Świata już trwa, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ludzkość okazała się upartym zbiorowiskiem. Nawet mimo Życia Wiecznego ludzie nie byli zbyt entuzjastycznie nastawieni do własnej zagłady. I tak oto Góra wysłała grupę wyselekcjonowanych ludzi – tytułowych Komorników – których jedynym celem jest egzekucja Dłużników za popełnione przez nich grzechy.

Komornik Nieskruszony
Komornik: Nieskruszony

„Od samego początku, od pierwszych zdań książki, pomyślałem sobie: „Zróbmy świat trwającej Apokalipsy, w którym będą od razu zaszyte mechaniki growe”. Stąd cały system koszerności i bluźnierczości, pomysły na budżet energetyczny i bezdennie durni Wysłannicy, których sam główny bohater nierzadko porównuje do tępego AI… Ach, no i nie można nie wspomnieć o tym, jak Anioł Nadzorca objawia się bohaterowi książki jako spikselizowany, dwuwymiarowy sprite – bo jest za daleko od Blasku i ma słaby zasięg… Nie dało się inaczej, gry wideo są po prostu naturalnym przedłużeniem pomysłów, zaszczepionych w treść książki!”Michał Gołkowski, autor serii książek Komornik, główny scenarzysta gry.

ZOBACZ:  Bethesda zaprezentowała teaser Doom Eternal: The Ancient Gods

Gra Komornik: Nieskruszony będzie dostępna na platformie Steam oczywiście jeszcze w tym roku.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx