Przejdź do treści

Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu! Zobacz plakat „O czym marzą zwierzęta”

Fot. O czym marzą zwierzęta

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sieci ukazał się oficjalny polski plakat animacji „O czym marzą zwierzęta”. Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na emocjonującą przygodę, która ocali zwierzaki i przywróci równowagę w przyrodzie!

„O czym marzą zwierzęta” to zabawna animacja dla całej rodziny z dynamiczną akcją, ale również z wielkim przesłaniem. Jest to animowany film na podstawie scenariusza autora hitu „Szajbus i pingwiny”, który w polskich kinach zobaczyło ponad ćwierć miliona widzów. Wartkie i pełne niespodzianek „O czym marzą zwierzęta” pojawi się na ekranach polskich kin 21 sierpnia.

O czym marzą zwierzęta – polski plakat:

W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa, Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojące ciemne chmury.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google