Przejdź do treści

Def Jam World Tour: Yung Adisz i Rusina prezentują „Zapłakane Matki”

Yung Adisz Rusina
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Zapłakane matki” to trzeci już singiel promujący projekt Def Jam World Tour, kontynuujący sukcesy „Obudziłem się w Bukareszcie” (Yung Adisz x Waima) i „Bida” (AG x Waima). W najnowszym kawałku, Yung Adisz i Rusina połączyli siły, tworząc niemalże certyfikowany, podziemny klasyk. Pomimo trapowego charakteru utworu, raperzy postawili na wrażliwość, opakowaną w nowoczesne brzmienie i porywającą lirykę. Produkcją utworu zajął się EDI, a za wizualizację odpowiada niezastąpiony Hien.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotował Def Jam. Przystanek w Bukareszcie zakończy się premierą EPki, która pojawi się w serwisach muzycznych już 31 maja 2024 roku. Tracklistę poznamy niebawem na socialach wytwórni.

Def Jam World Tour to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie organizowanych przez wytwórnię. Na każdy z nich Def Jam zaprasza kilku artystów z Polski. Współpracują oni na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę. Dają im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji a relacje z wyjazdów można śledzić na social mediach labelu.

Pierwszym przystankiem na trasie Def Jam World Tour jest Bukareszt, gdzie od niedawna działa lokalny oddział Def Jam Recordings Romania. Do udziału w pierwszym odcinku serii zostali zaproszeni Waima, Rusina, Yung Adisz i AG – reprezentanci polskiego rapowego podwórka, którzy na swoich kontach mają pokaźną bibliotekę milionowych numerów a ich najnowsze single cieszą się olbrzymim zainteresowaniem fanów.

Yung Adisz (Feat. Rusina) – Zapłakane Matki (Def Jam World Tour)

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx