Przejdź do treści

Deadliest Catch: The Game debiutuje na PC i zmierza na konsole

Deadliest Catch: The Game

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na PC debiutuje Deadliest Catch: The Game, symulator poławiacza krabów królewskich. Datę premiery w Steam Early Access ustalono na 14 listopada br. Ten symulator oparty na popularnym serialu dokumentalnym Discovery Channel, znanym w Polsce jako Najniebezpieczniejszy zawód świata, w 2020 r. ma trafić także na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Nad nowym symulatorem pracuje krakowskie studio Moonlit S.A., a wydawcą jest Ultimate Games S.A. Powstająca we współpracy z Discovery Channel i Discovery Game Studios gra to realistyczny symulator 3D z rozbudowanymi elementami zarządzania, w którym gracz wciela się w kapitana specjalnego statku rybackiego (tzw. krabowca).

Rozgrywka obejmuje zarówno sam połów krabów królewskich na Morzu Beringa, jak i cały szereg dodatkowych czynności (np. przygotowanie wyprawy i trzymanie się kursu). Tytuł oferuje też m.in. system dynamicznych warunków pogodowych oraz realistyczną fizykę wody.

„Deadliest Catch to jeden z tych nielicznych seriali dokumentalnych, które cieszą się stale wysoką popularnością. Potwierdza to już sam fakt, że jest on emitowany od 2005 r. Deadliest Catch: The Game zaoferuje wierne odwzorowanie warunków znanych z programu. Postawiliśmy na szczegółowość, duży poziom realizmu i przywiązanie do detali. Rozgrywka będzie rozbudowana, ale jednocześnie przystępna. W pracach nad tym symulatorem wykorzystaliśmy też doświadczenia zebrane przy tworzeniu i wydaniu jednej z najlepiej ocenianych gier wędkarskich w historii platformy Steam, jaką jest Ultimate Fishing Simulator” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Deadliest Catch: The Game – Oficjalny zwiastun:

Deadliest Catch: The Game – Oficjalny zwiastun

Po zakończonej sukcesem kampanii prowadzonej na platformie crowdfundingowej KickStarter Deadliest Catch: The Game debiutuje w fazie wczesnego dostępu. Przez kolejne miesiące tytuł będzie dalej rozbudowywany. Plany zakładają m.in. stworzenie nowych opcji zarządzania załogą i dodatkowych możliwości rozwoju statku. Twórcy przygotowują także np. tryb kariery oraz dodatkowe elementy do personalizacji statków.

Główne cechy Deadliest Catch: The Game:

-zaawansowane metody połowów krabów królewskich;
-realistyczna rozgrywka;
-rozbudowane elementy zarządzania statkiem i załogą;
-system dynamicznych warunków pogodowych;
-zaawansowana fizyka wody;
-możliwości rozbudowy i ulepszania statku;
-gra na licencji serialu Discovery Channel.

Datę premiery w Steam Early Access ustalono na 14 listopada 2019 r. Jednocześnie udostępniona zostanie też bezpłatna wersja demonstracyjna. Prace nad grą mają zostać zakończone w kwietniu 2020 r. W kolejnych miesiącach Deadliest Catch: The Game trafi także na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Deadliest Catch: The Game (Steam): https://store.steampowered.com/app/838630/Deadliest_Catch_The_Game/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx