Dawid Załęcki wraca na HIGH League 5! „Crazy” nie boi się wyzwań

Dawid Załęcki HIGH League 5
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dawid Załęcki wróci do klatki HIGH League po świetnym debiucie. „Crazy” stoczy pojedynek na zasadach K-1, w którym zmierzy się z wymagającym rywalem. Bilety na galę dostępne są na Eventim.pl. HIGH League 5 odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi!

45-latek z Torunia po raz drugi zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w sportach walki jako streetfighter. Podczas czerwcowego HIGH League 3 w trójmiejskiej ERGO ARENIE przekonał się o tym Alan “Alanik” Kwieciński, który padł już w pierwszej rundzie – po trzech nokdaunach!

“Alanik” i “Crazy” za sobą nie przepadali. Zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, “uspokoić” go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba było wyjaśnić w klatce.

Walkę poprzedziły jeszcze testy antydopingowe z udziałem Dawida Załęckiego. Ich wyniki były negatywne – tzn. przed starciem z “Alanikiem” ojciec Denisa nie stosował żadnych niedozwolonych substancji.

Podczas czerwcowego HIGH League 3 torunianin łatwo poradził sobie z Kwiecińskim. Nadszedł czas na kolejne, znacznie większe wyzwanie. Jego konkurentem będzie doświadczony wojownik o dużych umiejętnościach. Jego nazwisko zostanie ogłoszone wkrótce.

Podczas HIGH League 5 skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl.

instagram.com/highleague_official

HIGH League 5 – karta walk:

  • Agata “Fagata” Fąk vs TBA
  • Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs TBA
  • Mateusz “Muran” Murański vs TBA
  • Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA
  • Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx