Przejdź do treści

Dawid Podsiadło „W dobrą stronę” z PGE Narodowego

Fot. Dawid Podsiadło - W Dobrą Stronę

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W rocznice wyprzedanego koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, Dawid Podsiadło prezentuje wideo z tego wydarzenia do utworu „W dobrą stronę”. Pochodzący z albumu „Annoyance and Disappointment” singiel wysłuchało wtedy na żywo ponad 60 tys. osób.

W związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, stadionowe koncerty Dawida Podsiadło, które zaplanowane były na 2020 rok zostały przeniesione na przyszły rok – koncert w Chorzowie, zaplanowany na 7.06 2020 na Stadionie Śląskim, zostaje przełożony na 12 czerwca 2021, koncert w Gdańsku, zaplanowany na 13.06 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, zostaje przełożony na 5 czerwca 2021, koncert we Wrocławiu, zaplanowany na 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane – bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Dostępne w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie – największy koncert w karierze artysty.

Dawid Podsiadło – W Dobrą Stronę:

Dawid Podsiadło – W Dobrą Stronę
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx