Przejdź do treści

Darmowe spotkanie z Qczajem podczas Live Life Now Challenge!

Darmowe spotkanie z Qczajem
Qczaj, fot. Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Qczaj wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków – Jakuba B. Bączka. Na live Daniela Qczaja pt. „Od zera do sylwetki marzeń” można się zapisać poprzez platformę www.livelifenow.pl.

Darmowe spotkanie z Qczajem. Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek – trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” – bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia wystąpi inny gość. Event odbędzie online poprzez stronę www.livelifenow.pl.

Darmowe spotkanie z Qczajem
Fot. mat. prasowy | Darmowe spotkanie z Qczajem

– Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz – bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie! – mówi Jakub B. Bączek.

Live Life Now Challenge

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Daniel Qczaj – znany i popularny trener osobisty, który udowodni, że można być zdrowym i mieć wspaniałą formę także podczas pandemii. Statystycznie każdy Polak w ostatnim roku przytył 2 kg. Zajadamy stres, siedzimy więcej niż kiedykolwiek i mamy mniejszą motywację do aktywności fizycznej w domu. Qczaj powie, jak zaplanować zmianę nawyków, aby naprawdę zrobić postęp oraz zdradzi 5 zdrowych nawyków mistrzów, z którymi pracuje Jakub B. Bączek.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx