Dariusz Michalczewski, Jan Dąbrowski i Anna Markowska na nagraniu video bajki o Duszku Babu

Dariusz Michalczewski babu
Dariusz Michalczewski, fot. Dariusz Gałązka/AKPA

24 listopada znane postaci świata mediów spotkały się na planie zdjęciowym do kolejnej video bajki o przygodach fundacyjnego Duszka Babu.

W tegorocznej edycji udział wzięli Joanna Kurska z córką Anną Klarą Teodorą, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Dariusz Michalczewski, Jan Dąbrowski, Anna Markowska, Magdalena Stępień, influencerzy Teamu XJulia Żugaj, Kamila Łapa i Emilka Kostyk, a także Beata Poźniak, która przed laty wyjechała do Hollywood, pracując przy takich super hitach, jak „Polowanie na Czerwony Październik”, „JFK”, czy grze Mortal Kombat, gdzie użyczyła głosu Skarlet.

Tegoroczna edycja fundacji „Pomaganie jest trendy”, podobnie jak poprzednie, ma na celu zakup niezbędnego sprzętu na oddziałach neonatologii. Priorytetem są inkubatory dla wcześniaków oraz karetki transportowe, które zapewnią szybkie dostawy krwi, krwi pępowinowej, mleka czy organów do pilnych operacji. Dodatkowo fundacja zapewni wyprawki dla dzieci i mam, a także wdroży odpowiednią opiekę nad pacjentkami zagrożonymi depresją poporodową.

W tym roku fundacja „Pomaganie jest trendy” przekazała na pomoc szpitalom 5 milionów złotych. Część środków pochodziła z dotacji organizowanej przez nas imprezy „Charity Ride With The Stars” i wpływów z 1% podatku. W ramach tegorocznej edycji fundacja zachęca do korzystania z bezpłatnej aplikacji duszka Babu, której celem jest aktywizacja polskich rodzin oraz walka z Fomo. Aplikację bezpłatnie pobrać można ze strony www.duszekbabu.pl, gdzie znaleźć można również video bajkę z zeszłego roku.

Bajka o duszku Babu

Dotychczas działania fundacji wsparło blisko 200 medialnych postaci ze świata sportu, polityki czy show biznesu, w tym m.in. Prezydent Bronisław Komorowski, Prezydent Aleksander Kwaśniewski, Dyrektor Edward Miszczak, Prezes Jacek Kurski, Daniel Olbrychski, Joanna Moro, Krzysztof Piątek, Iga Świątek, Jurek Owsiak i Ewa Kasprzyk.

W tym roku powstanie również utwór z udziałem polskich i amerykańskich, a także ukraińskich topowych raperów, do której muzykę już stworzyli światowej sławy producenci Focus pod okiem samego Dr. Dre w studio Aftermath Records.

ZOBACZ:  Elle Style Awards 2022. 19-letnia Maja Zimnoch została Modelką Roku!

Pomagać można również za pośrednictwem zakupów w sklepie internetowym oraz na stacjach Orlen i w sieci Społem. Całkowite zyski ze sprzedaży produktów zostaną przekazane na wymieniony cel.

Anna Markowska babu
Anna Markowska, fot. Gałązka/AKPA
Dariusz Michalczewski babu
Dariusz Michalczewski, fot. Gałązka/AKPA
Dariusz Michalczewski babu
Magdalena Stępień, fot. Gałązka/AKPA
Dariusz Michalczewski babu
Kamila Łapa, fot. Gałązka/AKPA
Emilia Kostyk Babu
Emilia Kostyk, fot. Gałązka/AKPA
Dariusz Michalczewski babu
Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Gałązka/AKPA
Dariusz Michalczewski babu
Jan Dąbrowski, fot. Gałązka/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx