Danny Ferreri nowym rywalem Wardęgi na FAME 11!

Danny Ferreri nowym rywalem Wardęgi
Danny Ferreri, fot. FAME MMA

OBSERWUJ NAS:

Po tym jak nowym przeciwnikiem Wojtka Przeździeckiego na FAME 11 został Marcin Dubiel, wszyscy czekali na nazwisko rywala Sylwestra Wardęgi. Po dzisiejszym Cage’u dowidzieliśmy się, że Wardęga zmierzy się z Dannym Ferrerim.

Już na samym początku dzisiejszego Cage’a Boxdel zaprosił do studia nowego przeciwnika Sylwestra Wardęgi. Większość osób spodziewała się Reżysera Życia, czyli Daniela Rusina. To nie on jednak zmierzy się z Wardęgą w walce bokserskiej, a Danny Ferreri!

Ferreri (nie mylić z Ferrarim!) to twórca internetowy. Jego kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad 800 tysięcy osób. W poprzednich latach jego filmy przekraczały barierę jednego miliona wyświetleń. – Przyjąłem walkę 12 dni przed galą, ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, a akurat szampana lubię. Cieszę się, że mogę przeżyć póki co chyba przygodę życia i totalnie zmienić swoje nastawienie mentalne i psychiczne. Pamiętajcie najważniejsze to zawsze się rozwijać, a jeżeli czujecie strach i ekscytacje w kierunku w którym zmierzacie to wiedzcie, że to dobra droga! Lecimy z tym! – napisał Ferreri na swoim oficjalnym profilu w serwisie Instagram.

instagram.com/famemmatv
ZOBACZ:  Peja na gali GROMDA 3! Raper będzie gościem specjalnym
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x