Daniel Jones przez uraz szyi zakończy karierę?

Daniel Jones uraz szyi
Fot. FOX

Rozgrywający New York Giants, 24-letni Daniel Jones, w ostatnich tygodniach zmagał się z dużym bólem szyi. Niektóre plotki w ostatnich dniach wskazują, że kontuzja jest o wiele poważniejsza, niż by mogło się wydawać.

Paul Schwartz z New York Post donosi, że Jones doznał „strukturalnego uszkodzenia” szyi w 12 tygodniu w wygranym meczu z Philadelphią Eagles. Informuje również, że istnieje obawa, że ​​jego sezon dobiegnie końca: Daniel Jones ponownie nie został jeszcze dopuszczony do gry. Trener New York Giants, Joe Judge, powiedział, że w tym momencie nic nie wskazuje na to, że duży ból szyi Jonesa dobiega końca. Jones przeszedł w poniedziałek badanie szyi w Los Angeles, podróżując tam z Ronniem Barnesem, starszym wiceprezesem ds. medycznych „Gigantów”. Spotkał się tam ze specjalistą w tym zakresie, dr Robertem Watkinsem. Obawiam się, że jeśli Jones zagra, może to spowodować dalsze uszkodzenia szyi”.

Daniel Jones z urazem szyi

Po tym, jak ten raport na temat Daniela Jonesa stał się viralem, niektóre serwisy informacyjne twierdziły, że sytuacja jest znacznie poważniejsza. Według niektórych Jones może przez to zakończyć karierę! Mamy nadzieję, że pogłoski o wczesnym zakończeniu kariery Jonesa to tylko plotki.

ZOBACZ:  Michał Andryszak zmierzy się z Michałem Kitą na KSW 54

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx