Przejdź do treści

Daniel Godson dołącza do Def Jam Recordings Poland

Daniel Godson Def Jam
Fot. Daniel Godson YT

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Tegoroczne odkrycie programu Spotify Radar Polska Daniel Godson dołącza pod skrzydła labelu Def Jam Recordings Poland! Gospelowo ukorzeniony, młody, świetnie zapowiadający się artysta sprawnie pracuje nad wydawaniem nowych utworów, zaskakując swoją lekkością i samodzielnością w tworzeniu.

Najnowszy singiel Daniela Godsona „Day Off” to namiastka ucieczki od szybkiego, zatłoczonego miasta. Artysta zachęca do wyrwania się z błędnego koła nieustannej pogoni słowami „zwolnijmy dziś tempo, nie bądźmy jak pendolino”. Gitarowym brzmieniem i melodyjnym refrenem podkreśla znaczenie spokoju w swoim życiu.

– „Day Off” to numer, który mimo swojego letniego klimatu powstał ze zlepku myśli krążących wokół zmęczenia i braku czasu. Tworząc ten numer, zwyczajnie poczułem, że w końcu odpoczywam – opowiada o utworze Daniel Godson.

Subtelny, chillowy vibe utworu przypomina, że zbliża się lato, a z nim okazja do przyhamowania i resetu przebodźcowanej głowy. Każdy z nas czasem tylko tego potrzebuje. Wsłuchując się w piosenkę Godsona, w rytmie slow-mo nie jest trudno to uzyskać!

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx