Dakota Johnson już do końca życia będzie chodzić na terapię

Dakota Johnson, fot. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

OBSERWUJ NAS:

Gwiazda “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, Dakota Johnson, niedawno ujawniła swoją pasję do kursów psychologii online i dowiedziała się więcej o „byciu człowiekiem”.

Dakota Johnson w ostatnim odcinku The Drew Barrymore Show poruszyła temat zdrowia psychicznego. Tam wyznała jak sobie z nim radziła w ostatnich miesiącach w których do tej pory ludzie muszą przestrzegać szeregu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Aktorka tak bardzo zainteresowała się psychologią, że postanowiła zrobić kurs w czasie lockdownu.

“Miałam takie szczęście, że otaczali mnie ludzie, którzy zachęcali mnie do zagłębienia się w siebie. Nawet podczas kwarantanny naprawdę wciągnęłam się w prowadzenie kursów psychologii online, ponieważ… nie zamierzałam dostać się na studia, ale zrobiłem te niesamowite kursy” – powiedziała Dakota.

Dakota Johnson i jej terapia

Zanim zakończyła całą swoją wypowiedź, dodała: “Prawdopodobnie będę na terapii do końca życia. Nigdy nie skończysz uczyć się bycia człowiekiem”.

Wcześniej 31-letnia aktorka wyjawiła, że kiedyś uciekła z planu zdjęciowego, ponieważ była tak przerażona, że dostała ataku paniki, gdy musiała wykonać piosenkę w filmie “Przyjaciel domu”.

dakota.johnson._ Instagram
ZOBACZ:  Alicja Węgorzewska: Zmierzyłam się z rolą Janiny Węgorzewskiej, tytułowej „Matki” Witkacego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x