REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Cztery nowe piosenki od Blood Orange

piosenki Blood Orange
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Blood Orange – znany również jako Dev Hynes – z radością wydaje swoją pierwszą nową muzykę od 2019 roku w formie EP-ki „Four Songs”.

Wyprodukowana i napisana przez Blood Orange EP-ka zawiera szereg nowych i starych współpracowników (Ian Isaiah, Eva Tolkin i Erika de Casier). „Four Songs” to powrót jednego z najbardziej uznanych artystów muzyki pop.

Wydanie „Four Songs” kończy serię niesamowitych 15 występów jako support Harry’ego Stylesa w kultowej nowojorskiej arenie Madison Square Garden. To także jego pierwsze wydawnictwo w nowej wytwórni RCA Records. Zanim „Four Songs” ujrzało światło dzienne, Dev Hynes poruszał się po różnorodnych obszarach muzycznych. W 2020 roku napisał muzykę i ścieżkę dźwiękową do serialu HBO / Sky Atlantic „Tacy właśnie jesteśmy” w reżyserii Luki Guadagnino („Tamte dni, tamte noce”). Swoją pierwszą nominację do nagrody Grammy Hynes otrzymał za skomponowany przez niego album „Fields”, który nagrał z Third Coast Percussion. W 2021 roku Blood Orange stworzył muzykę do filmu „Mainstream” Gii Coppoli, a także do wznowionego przez HBO serialu „Terapia”, dokumentu Netflixa „Naomi Osaka” oraz chwalonego przez krytyków filmu „Pomiędzy” w reżyserii Rebekki Hall.

Blood Orange – Wish

Tej wiosny Hynes zagrał koncert poświęcony wyłącznie jego klasycznym kompozycjom, a latem dołączyła do niego The Los Angeles Philharmonic. Skomponował także muzykę do nadchodzącego filmu Paula Schradera „Master Gardener”, którego premiera właśnie odbyła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx