Czołg 122 TM ze stylem 3D do zdobycia za darmo w World of Tanks!

Fot. World of Tanks

W World of Tanks gracze po raz kolejny będą mogli zgarnąć za darmo czołg premium VIII tieru. Tym razem do wygrania jest chiński czołg średni 122 TM.

122 TM będzie możliwy do zdobycia za darmo w „Wyzwaniu księżycowym”, które rozpocznie się 12 lutego o godzinie 9:00 i będzie trwało do 22 lutego do 9:00. Jak podaje Wargaming: – Przede wszystkim 122 TM potrafi przyjąć uderzenie. Jest zaskakująco dobrze opancerzony jak na średniaka; właściwie jest jednym z najlepiej chronionych czołgów średnich na VIII poziomie. Ceną, jaką zapłacicie za pogrubiony pancerz, jest niski stosunek mocy do masy, co skutkuje słabą dynamiką i wrażeniami z jazdy zbliżonymi do tych z czołgu ciężkiego.

Jednak studiując charakterystyki działa, zrozumiecie, że nie musicie się spieszyć. Jego domyślna penetracja to 233 mm, a jeśli jeden z jego szybkich pocisków przebije pancerz wroga, wyrwie znaczące 400 punktów wytrzymałości. Wartość opuszczenia działa sięga nawet –8 stopni, co, biorąc pod uwagę standard nacji wynoszący –5 stopni, sprawia, że 122 TM jest pierwszym chińskim czołgiem, który możecie zastosować ze sporym powodzeniem w górzystym terenie.

Czas przeładowania wynosząca 17,5 długich sekund może być frustrująca w ferworze bitwy na krótkim dystansie, podobnie jak celność równa 0,33. 122 TM stanowi rzadki przypadek, gdy zarówno zalety, jak i wady przyczyniają się do stworzonej dla pojazdu roli – długodystansowego snajpera-pogromcy.

Aby wygrać tego potężnego chińskiego średniaka i styl 2D, musicie ukończyć 10 etapów, wypełniając misje na mistrzostwo lub misje na poświęcenie w bitwach losowych. Każdy ukończony etap zapewni zniżkę 10% od ceny ostatecznej czołgu 122 TM, a także dodatkowe, które pomogą Wam podnieść wydajność w bitwie. Jeśli wszystkie 10 etapów zostanie ukończonych w określonych ramach czasowych, 122 TM można będzie uzyskać za darmo.

ZOBACZ:  TowerFall Ascension za darmo w Epic Games Store

Wyzwanie Księżycowe: złap 122 TM ze stylem 3D:

Wyzwanie Księżycowe: złap 122 TM ze stylem 3D

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx