Członek „Ekipy” wystąpi w Krakowie. Mini Majk na High League 2!

Mini Majk High League 2
Fot. mat. prasowy

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski wystąpi przed własną publicznością na gali HIGH League 2: pashaBiceps vs Owca! Członek „Ekipy” Friza powalczy 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

Najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej „Ekipy” Friza. „Ekipa” to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Ich poczynania śledzą miliony Polaków, a ich szalone pomysły zyskują coraz większą aprobatę. Należy podkreślić, że są to gwiazdy z Krakowa. „Mini Majk” wystąpi zatem w klatce przed własną publicznością!

Nazwisko rywala „Mini Majka” i szczegóły niezwykłego starcia z jego udziałem zostaną ogłoszone wkrótce. W walce wieczoru gali High League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał „Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata „Fagata” Fąk. Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Pełna oferta zakładów na galę High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

High League 2 – aktualna karta walk:

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “”Fagata” Fąk
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA

instagram.com/highleague_official | Mini Majk w High League
ZOBACZ:  Fist Universe - Trybson rusza z nowym projektem!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx