Creature Lab – symulator szalonego naukowca zadebiutował na Steam

Fot. Creature Lab

Na platformie Steam zadebiutowała strona nowej preprodukcji studia Image Power – Creature Lab. Gracz wciela się w niej w genialnego, ale szalonego i zdolnego do wszystkiego naukowca, który przeprowadzi nieprawdopodobne i bezbożne eksperymenty w swoim laboratorium.

W najnowszym horrorze gracz wciela się w naukowca o bardzo liberalnym podejściu do przedmiotów testowych i nudnych procedur. W rozgrywce zakładamy własną kryjówkę i zaczynamy eksperymenty. Mieszamy mutageny, analizujemy ich właściwości, hodujemy nowe części ciała i przyłączamy je do obiektów testowych. Zarządzamy ekwipunkiem i rozbudowujemy laboratorium, upewniając się przy okazji, czy nasza kryjówka jest bezpieczna.

W Creature Lab musimy zadbać o zapasy, jednak jako pogrążony w niecnych badaniach szaleniec nie możemy liczyć na jakiekolwiek wsparcie, sami więc kompletujemy wszystko, co możemy znaleźć lub po prostu ukraść. Następnie musimy przygotować nasze laboratorium, zdobywając podstawowe odczynniki. Największa zabawa zaczyna się w momencie, gdy je zmieszamy! Skutki mogą być opłakane, nieprzewidywalne i… potworne.

W dalszym etapie analizujemy nasze wyniki i sprawdzamy, czy nasze mutageny mają jakiekolwiek praktyczne zastosowanie, czy też są przydatne tylko jako składniki mocniejszych mikstur. Twórcy pozwalają graczowi zmieniać kończyny testowanych obiektów i wypuszczać owoce eksperymentów do ataku na cele cywilne i wojskowe. Gracz może również wykorzystać pochwycone obiekty do swoich badań i zamienić je w potwory na wzór Frankensteina.

Creature Lab – trailer gry:

Creature Lab – trailer gry

Jesteśmy podekscytowani naszą nową produkcją z gatunku horror i liczymy na spore zainteresowanie community graczy. Temat mieszania genów, łączenia leków, efektów szczepionek i eksperymentów od wielu lat jest na czasie. Udostępniliśmy graczom wiele „składników” i możliwości ich łączenia – nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć co wymyślą i jakie efekty stworzy ich kreatywność i wyobraźnia – zapowiada Piotr Figarski, wiceprezes zarządu Image Power S.A.

Strona Creature Lab na Steam: https://store.steampowered.com/app/1309990/Creature_Lab/

ZOBACZ:  Halo 3: ODST pojawi się na PC już w tym miesiącu!

Image Power ma w bieżącej produkcji m.in. takie gry jak Yacht Mechanic Simulator 2021, Ambulance Simulator oraz Offroad Mechanic Simulator.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx