Craig David i Nippa w nowym singlu „G Love”

Craig David Nippa
Fot. Craig David - G Love (feat. Nippa)

W najnowszym, słodkim i letnio-soulowym R&B utworze – „G Love”, Craig łączy siły ze wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia – Nippą. Dzięki zaraźliwie chwytliwej melodii, i doskonale poprowadzonemu dialogowi, każdy z wokalistów błyszczy w swojej zwrotce.

Utwór pochodzi z nadchodzącego nowego albumu Craiga „22”, który ukaże się 30 września br. nakładem BMG. Wraz z wydaniem utworu David udostępnił towarzyszące nowemu singlowi oficjalne wideo.

Craig David – G Love (feat. Nippa)

„Uwielbiam obserwować, jak Nippa ewoluuje na swój własny, organiczny sposób. Jego talent jako autora piosenek i muzyka jest wyjątkowy. Rzadko spotyka się artystów, którzy torują drogę do nowej ery gatunku, a Nippa właśnie to robi. A przynajmniej ja tak uważam. Praca z nim nad tą piosenką była wspaniała, ponieważ oboje byliśmy w stanie zagłębić się w to, co ciągnie nas w kierunku brzmienia R&B. Proste melodie na tle bębnów, przy jednoczesnym uhonorowaniu klasycznych rytmów R&B z początku XXI wieku. A to wszystko dzięki uprzejmości Mike’a Brainchilda, który wyprodukował ten utwór. Wisienką na torcie był mix legendy R&B Phila Tana, który w pełni zrozumiał zadanie, mieszając takie klasyki, jak „Confessions” Ushera, „Let’s Get Married” Jagged Edge i „One In A Million” Aaliyah” – wspomina Craig opowiadając o najnowszym singlu.

ZOBACZ:  Bovska powraca singlem i teledyskiem "Będę przy tobie"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx