Przejdź do treści

Cracovia umożliwia karnetowiczom bezpłatną emisję wsparcia dla zespołu na bandach LED i telebimach

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sobotę, 23 maja, ruszyła akcja najstarszego klubu sportowego w Polsce, związana bezpośrednio z nadchodzącym wznowieniem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Gdy stadiony pozostaną zamknięte, posiadacze karnetów na mecze Cracovii będą mogli bezpłatnie przekazywać swoje wyrazy wsparcia dla zawodników Pasów, korzystając z band LED oraz telebimów. Zbiórka haseł od kibiców rusza pod nazwą #PasujePomóc.

Przed każdym spotkaniem PKO BP Ekstraklasy oraz Totolotek Pucharu Polski, rozgrywanym na stadionie Cracovii do końca sezonu 2019/20, klub zbierać będzie wspierające hasła oraz zdjęcia od posiadaczy karnetów. Treści przesyłane będą drogą mailową na adres marketing@cracovia.pl – zawsze do piątku poprzedzającego domowy mecz. W wypadku rozgrywania spotkania w tygodniu, terminem będzie dzień bezpośrednio przed meczem. Jeśli termin zostanie przekroczony lub liczba nadesłanych haseł przekroczy czas przeznaczony na ich emisję, pojawią się one na bandach podczas kolejnego meczu.

Posiadacze abonamentów mają opcjonalny wybór nośników – może to być sama treść na bandy LED, samo zdjęcie na telebimy lub obydwa naraz. Możliwość skorzystania z tej opcji jest jednorazowa, a tekst nie może przekroczyć 50 znaków. Emisja kibicowskich treści ma być formą rekompensaty i możliwością wsparcia klubu oraz drużyny w sytuacji, w której karnetowicze nie mogą gościć na stadionie.

Wśród propozycji dla posiadaczy karnetów, mających zbilansować zamknięcie stadionu na czas pandemii, jest również preferencyjna oferta karnetów na sezon 2020/21 dla przedłużających dotychczasowy abonament, której szczegóły zostaną podane wkrótce. Dla zainteresowanych oferowane są również vouchery, gwarantujące 50 zł upustu przy zakupach za minimum 100 zł w oficjalnym sklepie Cracovii.

Każdy karnetowicz Cracovii może również zgłosić się po odbiór kodu dostępu do usług Canal+ w ramach akcji „Ty Wspierasz, My Dziękujemy”. Jego zastosowanie po pierwszym, bezpłatnym miesiącu korzystania umożliwi śledzenie spotkań PKO BP Ekstraklasy za darmo do końca sezonu.

Bogata oferta na ten wyjątkowy czas ma stanowić podziękowanie dla wszystkich, wspierających najstarszy Klub sportowy w Polsce w tym trudnym czasie. Inicjatywa #PasujePomóc zaproponuje również ciekawe rozwiązania wsparcia klubu dla kibiców nieposiadających karnetów. Akcja na szerszą skalę ruszy już niebawem.

Klub deklaruje również, że bacznie obserwuje rozwój sytuacji związany ze stanem epidemicznym. W sytuacji, w której kibicom umożliwiony zostanie powrót na ligowe trybuny, będzie reagować na bieżąco zgodnie z rozwojem wydarzeń.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google