Przejdź do treści

Cooking Simulator – Shelter. Nakarm ocalałych!

Cooking Simulator Shelter
Fot. Cooking Simulator Shelter

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Opanuj sztukę postnuklearnego gotowania! Zatrać się we wciągającej fabule, odblokuj nowe składniki i przepisy i zostań najlepszym kucharzem na pustkowiach!

Cooking Simulator – Shelter DLC jest już dostępne na Steam w cenie 43,99 PLN z 15% zniżką premierową. Wykorzystaj swoje niezwykłe umiejętności kulinarne, aby na nieprzyjaznych pustkowiach odnaleźć zaginioną rodzinę. Dobrze zachowany schron, na który natknąłeś się po długiej podróży, stanie się twoim nowym domem. Podziemne komory zostały przerobione na kuchnię, spiżarnię i farmę, a stara szopa tuż nad wejściem to idealne miejsce do polowania na mutanty.

W schronie znajduje się całe wyposażenie jakiego może potrzebować wprawny kucharz – ogromny grill, piekarnik, płyta grzewcza, kuchenka, lodówka i inne przydatne utensylia i narzędzia. Dzięki nim będziesz mógł także uprawiać i zbierać własne plony. Pobliskie wieże radiowe mogą okazać się przydatne w odnalezieniu Twoich bliskich, ale nie będziesz w stanie ich naprawić bez pomocy okolicznych osad.

Gotowanie na postapokaliptycznym pustkowiu

Inni ocalali nie są jednak tak chętni do pomocy zupełnie obcej osobie. Musisz najpierw zdobyć ich zaufanie, i tu właśnie przydadzą się twoje umiejętności kulinarne. Wykonuj zadania przygotowując pożywne posiłki, odblokowując liczne postnuklearne składniki i opanowując dziesiątki nowych przepisów. Odnajdź swoją rodzinę, stając się jednocześnie najlepszym kucharzem na pustkowiach!

Cooking Simulator Shelter
Fot. mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx